در حال اجرا...

تاریخ به روز رسانی :شنبه یازدهم اردیبهشت ماه 1395

 

نمايش تصوير بزرگتر

لاک سفیدکننده فوری وایت اسمایل


قيمت: ریال700000

موجود است

آغاز فروش ویژه سایت شرکت پیشرو کالا طب

با 10 درصد تخفیف ویژه همراه با هدایا و جوایز ارزنده

لاک فوری سفید کننده دندان وایت اسمایل اصل و اورجینال

انسانهای زیبا خواستار لبخند زیبا هستندو يک لبخند زيبا اولين چيزي است که دراولين برخورد جلب توجه مي کند و به خاطر مي ماند و زيبايي يک لبخند درخشان حتي در يک چهره معمولي چه تاثير مثبتي در روابط اجتماعي، شغلي، اقتصادي و... دارد. اما گاهی اوقات بعضی افراد با مصرف قهوه و چای، شکلات ،الکل و سیگاربه صورت روزانه دندانهایشان زرد یا خاکستری رنگ میشود.

یکی از بهترین روشها برای ایجاد لبخند بادندانهای درخشان استفاده از لاک یا ژل سفیدکننده دندان  است.این ژل میتواندتمامی لکه های تیره رنگ روی دندانهایتان را ازبین ببرد ودرحقیقت نماینده سفیدکردن دندان های شماست و برای تداوم لبخند با دندان های درخشان نیز روزانه استفاده میشود.           

لازم به ذکر است میزان و درجه سفید شدن دندان ها در افراد مختلف متفاوت است و بستگی به رنگ طبیعی و اصلی دندان های آنها دارد برخی از افراد زمان زیادی را باید با این ژل صرف کنند و به طور متداول آنرا استفاده کنند تا به نتیجه مطلوب خود برسندو پس ازاین که به نتیجه مطلوب خودرسیدند استفاده از این ژل را کنار نگذارند و هفته ای یکبارآنرا استفاده کنند تا تاثیر آن همیشگی شود.

مشخصات محصول

لاک فوری قلمی وایت اسمایل White Smile   حاوی ژل سفید کننده به منظور سفید نمودن دندان ها و بر طرف نمودن  لکه های غیر همرنگ بر روی دندان ها میباشد.  این ژل غنی از زایلیتول و فلوراید می باشد که باعٍث تقویت مینای دندان می شود.این لاک محصول کشور آلمان می باشد.

ترکیبات:

 گلیسیرین،کاربامید پراکساید10%،زایلیتول، عطر، کاربومر،سدیم ساخارین،پلی اتیلین گلیکول ،تری اتانول آمین

زایلیتول چیست؟

زایلیتول جایگزین طبیعی قند است و ویژگی های بسیار مناسبی برای حفظ سلامت و بهداشت دهان و دندان دارد. شیرینی زایلیتول به همان اندازه شکر معمولی (ساکاروز) است ، اما با 40 % کالری کمتر ، جایگزین بسیار مناسبی  برای بیماران دیابتی میباشد و به عبارت دیگر شیرین ولی بی ضرر است !!

زایلیتول یک نوع قند غیر قابل تخمیر و به اصطلاح دندان دوست است . همانطور که می دانید باکتری ها اولین عامل پوسیدگی دندان ها هستند ، هر لقمه غذا به باکتری ها انرژی می دهد و باکتری ها قادر به رشد ، تولیدمثل و تولید اسید می شوند و در نتیجه یک حمله اسیدی آغاز می شود و کلسیم و فسفات از سطح دندانها به تدریج حل شده و در نتیجه موادمعدنی مینا حل و دندان نرم می شودکه این زمان ، شروع پوسیدگی دندان است . زایلیتول ساختار یک قند 5 کربنی را دارد و باکتری های دهان قادر به تجزیه این قند نیستند. پس از استفاده از زایلیتول به باکتری ها غذا نمی رسد و آنها قادر به تولید و زیادشدن نمی باشنددر نتیجه اسید تشکیل نمی شود.

از دیگر مزیت های زایلیتول طعم شیرین آن است که باعث افزایش ترشح بزاق می شود و این به افرادی که از خشکی دهان رنج می برند کمک می کند. بزاق تولید شده حاوی زایلیتول به همراه کلسیم و فسفات موجود در بزاق باعث ترمیم پوسیدگی تازه دندانها شده و مینای نرم دوباره سخت می شود

تحقیقات  نشان  داده است در زنان بارداری که از مواد حاوی زایلیتول استفاده کرده اندانتقال باکتری که عامل اولیه پوسیدگی دندانهاست ، کاهش یافته است. پس از استفاده دندانها کاملا تمیز و براق می شود.

 

دستور عمل استفاده:

1- قبل از استفاده دندان های خود را کاملا با استفاده از مسواک و خمیر دندان بشویید.

2- پیچ قلم را تا زمان رسیدن ژل به برس قلم بچرخانید.

3- یک لایه نازک از ژل را بر روی دندان ها ایجاد نمایید.

4- بمدت 15 دقیقه به ژل فرصت دهید تا بر روی دندان هایتان باقی بماند.

5- تا زمانیکه ژل  بر روی دندان هایتان می باشد از خوردن،آشامیدن و سیگار کشیدن پرهیز نمایید.

6-بعد از 15 دقیقه دندان های خود را با استفاده از مسواک و آب بشویید تا ژل از روی سطح دندان هایتان پاک گردد.از خوردن ژل پرهیز نمایید.

7- تا 2 ساعت بعد از استفاده از ژل از مصرف چای ، قهوه ، مواد کافئین دار ، سیگار و قلیان اکیدا خودداری نمایید.

8- این عمل را 3 بار در روز و تا زمان سفید شدن دندان هایتان ادامه دهید

هشدارها:

1- بعد از استفاده درب ژل را کاملا ببندید

2-بعد از پاک نمودن و شستن ژل از روی سطح دندان ها،بلافاصله از ژل برای تکرار عمل سفید کردن استفاده ننمایید.

3-بهتر است اگر در بافت دهان شما ضایعاتی وجود دارد از این محصول استفاده ننمایید.

4-از محصول بیش از مقدار مورد نیاز برای هر بار سفید نمودن دندان ها استفاده ننمایید.

5-از تماس محصول  با چشم ها جلوگیری شود.

6-در صورتیکه بعد استفاده از محصول در شما ایجاد حساسیت می شود یا احساس سوزش در لثه می نمایید،از استفاده محصول خودداری نموده و با دندانپزشک خود مشورت کنید.

موارد منع استفاده:

1- در کودکان

2-در دوران بارداری(خانم های باردار)

3-در طول تغذیه کودک با شیر مادر

4-در افراد و بیماران حساس به یکی از ترکیبات محصول

5-در افرادیکه قصد نصب و استفاده از Bridges،Crowns،Inlays،روکش و یا اتصالات ایمپلنت بر روی دندان های خود را دارند تا دو هفته پس از نصب از ژل سفید کننده استفاده ننمایید.

توجه:

در صورت موجود نبودن این محصول به علت کارایی و اثربخشی یکسان لاک های دیگر سفیدکننده دندان از بقیه انواع موجود لاک های فوری سفید کننده دندان برای شما ارسال می شود(جهت اطلاع بیشتر با شرکت تماس بگیرید)

  

بازدید کننده محترم جهت خرید این محصول از روش های زیر استفاده کنید 

1-خرید آنلاین از طریق درگاه بانک سامان به روش زیر(سریعترین روش) 

افزودن به سبد خرید ==> کلیک آیکون صندوق پرداخت ==> انتخاب خرید به عنوان مشتری جدید و واردکردن ایمیل خود (آسانترین روش) ==>  نوشتن آدرس جهت ارسال و زدن کلید ادامه==> اتتخاب پرداخت بانک سامان  و زدن کلید ادامه==> بازبینی وتاببد نهایی و زدن کلید ثبت سفارش(زدن کلید ثبت سفارش برای ثبت مشخصات و آدرس شما حتما الزامی است)==> وصل شدن به درگاه بانک سامان و وارد کردن اطلاعات کارت و واریز مبلغ و  پایان خرید 

2- واریزمبلغ به شماره حسابهای شرکت و یا کارت به کارت درج شده در قسمت چب سایت و اعلام شماره فیش واریزی از طریق تماس تلفنی 

3- تماس با شماره تلفنهای شرکت جهت ثبت سفارش 0253291401002532924010 - 09121534010 

 

هديه سایت پیشروکالاطب:

برای خریدهای لاک سفید کننده فوری دندان، به ازای هر خرید 1 عدد پودر سفید کننده دندان تخصصی به عنوان هدیه برای شما ارسال خواهد گردید

 برای استفاده از لاک سفیدکننده دندان  مرغوب و اصل آنرا مستقیما از  

شرکت پیشروکالاطب  

یا نمایندگیهای معرفی شده از طریق سایت شرکت تهیه نمایید 

  

 

1-در صورتيکه سوالي در اين مورد داريد لطفا در ساعات اداري با شماره هاي 02532914010--02532924010--09121534010 تماس گرفته و يا از طريق آدرس پست الکترونيکي info@pkt-co.com  ارتباط حاصل نماييد.

2-خریدار محترم به علت بهداشتی بودن محصولات در انتخاب محصول دقت لازم را بعمل آورید چون پس ازثبت سفارش خرید وارسال،مرجوع یا تعویض نمی شود. 

3-خریدار محترم در صورتيکه سفارش خود را تا قبل از ساعت 8 صبح ثبت نماييد کالاهاي درخواستي شما در همان روز ارسال مي شود در غير اينصورت در اولين روز کاري بعدي ارسال خواهد شد.

4-در ساعات اداري حداکثر یک ساعت پس از ثبت سفارش براي هماهنگي با شما تماس گرفته خواهد شد.

5-کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پیشروکالاطب بوده و هرگونه کپی برداری پیگردقانونی دارد.

6-توضیحات ، موجودی و قیمت این آيتم  بهار 1395  بروز رسانی شده است.